návštěvní kniha

7.3.2006 v rubrice: guestbook Autor: Kamil
Od: Jarka, (stránka) z: 3.3.2009 20:01:47

Původně jsem nechtěla moc reagovat, Lucka to určitě nemyslela zle ( aspoň to si myslím a znám jí už hodně let )Petra to asi taky nemyslela špatně ( na druhou stranu já pořád nemůžu přenést přes srdce krytí Senym a produkování kříženců, nedělá to dobrou vizitku našemu cvičáku a jednoho jsem měla i v útuku ) Každý z nás by si měl zamést před svým prahem…já například chodím na cvičák proto abych se potkala s lidma které mám ráda, mám psy v téměř v důchodovém věku a moje priority výcviku jsou také někde jinde. Na druhou stranu ale na náš cvičák nedám dopustit a moji naháči a nebo Moničin Riči mu dělají daleko větší reklamu než když někdo udělá s ovčákem třeba ZVV 1 – takových je spousta. Každý pes je někde jinde, vhodný na něco jiného a je jen v nás co v něm podpoříme.

Petře neboj za nohu bys za lísaní určitě přivázaný nebyl…ale jsou i jiné orgány. :-p

Odpověď od: Kamil, (stránka) z: 4.3.2009 1:26:29

Jarko ale fuj.. To že nakryje s tebou neschváleným partnerem přece není zločin? To je její volba.. A to žes tam měla její štěně je argument? Kolik mělas v útulku papírovejch psů? Chyba v tomto případě není v chovatelovi, ale v majitelovi. Třeba kdyby přišel k nám na cvičák.. tak by se mu to nestalo… Nebo kdyby nebyl páníček debil.. Zkazit se dá každej pes. Je jedno kam mu sahá rodokmen. V tomto se budu Petry vždycky zastávat. S výcvikem a naším cvičákem to nemá nic společnýho a jestli se ti zná, že padá negativní světlo na náš cvičák, tak si to nemyslím.

Skoro bych řekl, že tě furt nasírá ta podle tvýho názoru zkažená vycházka loni. Mě se moc líbila a jednou bych chtěl taky tři psi na cvičákovskej vycházce ;-) Tak už to neřeš a zakopej válečnou sekyru..
Od: Lucka Ševčíková z: 3.3.2009 19:19:21

Tak jsem asi způsobila trošku hádky, tak za to se omlouvám. Ale naprosto souhlasím s Niki – nemyslela jsem to zle, jen jsem chtěla nabídnout pomoc, protože si nejsem tak jistá, že kdybych došla na váš cvičák jako psovod, který má psa částečně připraveného na závody a chtěla od vás poradit další metody stop a obran a možná i poslušností, tak mi asi nikdo z vás neporadí. Na druhou stranu má Kamil pravdu – váš cvičák učí pejsky, aby byli vychovaní a nebyli problémoví a proti tomu žádná, ale můj vzkaz se týkal výhradně sportovní kynologie jako celku a závodů na vyšší úrovni! A taky si myslím, že když někdo bude chtít naučit psa, aby netahal na vodítku a byl sociálně v pohodě, tak si bude navštěvovat váš klub a nebude jezdit třeba na nějaké kurzy k nám. A jen tak mimořečí – pár nejmenovanách jedinců z vašeho cvičiště už projevilo zájem i o náš výcvik, hlavně obrany a to kvůli figurantovi. A zkrátka já jsem už taková, že řeknu svůj názor narovinu, takže toď asi k tomu.

Odpověď od: Kamil, (stránka) z: 4.3.2009 0:38:02

Luci nic ve zlým, ale něco jinýho je „říct názor na rovinu“ a něco jinýho je „nasrat“ spoustu lidí.. Bohužel ty máš ten dar dělat to druhý. Skoro věřím, že to není naschvál. Vem si větu: protože si myslím, že tady na blanensku o stopách a sportovní obraně moc lidí páru nemá. Nás tady 5 blbců vede několik let cvičák (zadara, ale to je naše volba) a teď přijde mistr Lucka a řekne nám, že vo tom víme kulový.. přitom stačilo tak málo. Kdybys napsala: „si myslím, že vám při stopách a sportovní obraně mohu v mnohém pomoci..“ k tomu nabídka figuranta a budu ti tam posílat ambiciózní. Proč ne?

No prostě až se dáš na politiku, tak mě angažuj jako tiskového mluvčího a sama nedělej žádný prohlášení.. Máš ten dar si dělat zbytečně nepřátele.
Od: petr z: 3.3.2009 15:05:02

jupí tady to zije klasicka hlaska už se perou ?

ad lísání: k šéfove se lísat je velmi nebezpecne bych mohl taky skoncit za nohu privazanej k boude na cvicaku a být zotrocen ;-p

ad práva co kdyz slíbím že budu velmi zodpovednej a nebudu skodit respektive nebudu se po stránkách poflakovat když budu v krapet veselejší náladě aby to nedopadlo nejak takhle: http://thenoob­.winterfell.cz/strip173­.html

co se týká novejch stránek kdybys chtěl nějak pomoct klidne se nechám zapřáhnout mám tu pár posledních bojových úkolů co musím dodelat ostatní padly a když se zadaří tak další stránky do referencí by se hodily jen upozornuji ze na navrch grafiky jsem antitalent

co se týká brigád tak rekl bych ze je to celkem jedno zda jsou vyhlasovány měsíc dopredu a nebo pár dnů. stejne plátí ze dlouhodobé plány se tězce zhroutí neco se semele atd. a navíc pocasi je potvora věc takze kdyz se v sobotu probudím a bude prset tak na tu brigádu stejne nepujdu at si to plánuji jak dlouho dopredu chci

Odpověď od: Kamil, (stránka) z: 4.3.2009 0:30:13

Hele já říkal, že kdokoli, kdo přizná nějakou odbornou způsobilost je jasnej ;-)

Takže co se týká stránek, umíš něco? Sem si říkal že bych se vyfláknul na vlastní řešení a udělal tady nejaký fórum co je hotový.. Takže dokázal bys rozjet a udržovat třeba phpBB něbo něco podobnýho? Prostě nějaký fórum, kde by mohli psát jenom registrovaní uživatelé, bylo by víc vláken a že by ses o to staral :-D.

Já bych tomu jenom dopsal nějakou tu srandičku aby se aktuální příspěvky zjevovali na hlavní stránce.

Abych ujasnil pole na kterým hrajeme. Hosting na linuxu, PHP safe mode On, MySql..

Upřímně řečeno sem byl vždycky zdechlej študovat cizí scripty a raději sem si vymyslel svoje, ale teď se mi to tady hromadí a kdyby někdo něco udělal za mě, tak by mi to hodně pomohlo 8-)

Takže návrhy sem – klidně na mejl, ať to tady nezamořujem. Na tom hotovým řešení netrvám. Jestli chceš, tak dostaneš svoje ftp, databázi a klidně si to urob podle představ..
Od: petra holousova z: 3.3.2009 14:10:34

jinak kamile vse nej k svatku….no jo mas pravdu to me trochu nadzvedlo ale nema cenu se poustet do nejake diskuze na tohle tema..takze ja uz drzim hubu at se deje cokoli…zdarte a ps-kazdy kdo se chce neco naucit a ma snahu, tak myslim ze se na blanenskym cvicaku nauci….staci se hodne zajimat…

Od: Niki, (stránka) z: 3.3.2009 13:44:36

Jestli se taky mohu vyjádřit k dané situaci: Lucka to myslím nemyslela špatně, i když něco si v textu mohla odpustit, jak píše Kamil. Petra: není to tak trochu psané v závisti? A navíc není od tebe moc milé,že ty si funguješ samostatně – pak taky přetahuješ lidi(zcela jistě ne zadarmo). A co se tyka psovodů…plno lidí dochází na cvičák a nepotřebují se hnát za nějakými sportovními výkony a to co jim zdejší cvičák poskytuje stačí ke správné výchově a výcviku psa, tak aby ho zvládali při běžných situacích. A ti, co se zajímají o něco více jezdí jinam (protože cvičiště není ani prostorově moc uzpůsobené k něčemu víc) Ale jinak si myslím, že jsou na cvičišti v Blansku ve výboru lidé, co kynologii rozumí a pokud se jich zeptáte, tak poradí. Já můžu být vděčná za to, že jsem poznala Jarku – pokud vás někoho zajímá něco ohledně výstav, tak je to člověk, který poradí a opravdu se vyzná.

Od: petra holousova z: 3.3.2009 11:37:05

jojo luci jen si lakej lidi k sobe, vsak co blanenskej cvicak muze uplne padnout..co myslis ja mam taky rozjetou svou psi skolu a dobre ale tohle delat me prijde fakt divny…a taky svoji psi skolu nenabizim tady na cvicakovskych strankach….no nevim asi su divna ja,kdyz budes dobra lidi si te sami najdou..mej se petra

Odpověď od: Kamil, (stránka) z: 3.3.2009 13:06:26
Nic pokusím se zasáhnout abyste tady na sebe zbytečně neštěkali.
Že by náš cvičák padnul protože si Lucka někde otevře svůj – toho bych se až tak nebál. Jak už sem řekl na výročce naším cílem není aby celý Blansko chodilo k nám, ale aby po Blansku chodili bezproblémový psi. Je každýho volba jestli si vybere raději „komerční cvičák“.
Nadruhou stranu napsat na stránky defakto konkurence, že o stopách a obraně jejich lidi nemají páru je docela arogantní a vůbec se nedivím, že to Peťu nadzvedlo.
Od: Jarka, (stránka) z: 3.3.2009 9:09:10

Pavle, brigády plánuji já jako brigádnický referent podle svého času a věř mi moje víkendy jsou hodně plné ( výstavy, závody, práce ). Brigády nikdy nikdo neschvaloval a nedával do plánu práce. záleží na počasí a na práci která je naplánovaná. Neporučím větru, dešti i kdybych moc chtěla, taky nenaplánuji dopředu kdy bude tráva dost vysoká k sekání a kdy přesně bude padat listí…. První brigáda bude 4.4.2009 uklíd po zimě a před zkouškama, další během května po klubovém závodě. Kdo bude chtít brigádnické hodiny může pomáhat na zkouškách, závodu ale i na seleti a nebo úklidu po něm. Víc než 5 brigád neplánuji, snad tahle moje odpověď stačí.

Od: P.Kratochvil z: 3.3.2009 7:27:19

Jedna drobná poznámka. Co kdyby se plán akcí rozšířil i o plán VELKÝCH brigád? Ať se můžeme připravit (teda pokud jsou známy termíny). ;-)

Odpověď od: Kamil, (stránka) z: 3.3.2009 14:13:04
Pavle tobě už konečně někdy pošlu ten svůj autocadovej výtvor kotců abys ho mohl okótovat a domyslet. Za to nějakou tu hodinu pustíme.. :-D
Od: petr z: 3.3.2009 0:35:16

no tady to ale zije poslední dobou, to jsou věci jen takový dotazek ke komu se musíme lísat aby jsme mohli na příspěvky reagovat stylem jako niki a kamil a ne to psát stylem jmeno na nez reagujem a dvojtecka ?
:-D :-D :-D :-p :-p :-p

a jinak hups to je zkouska fakt už 19.4 to je moc brzo do te doby leda tak svoje mile stenatko stahnu z kuze, nez aby se naucilo neco uzitecneno to jsou teda vrazedne termíny

ad selatko množství piva je nepodstatne jakmile sníme kus veproveho zacne pracovat zaludek a mozek na nejakou teorii bude kaslat

co se týká teorie samotné zbytečné, stačí neco zlamit na cvicaku a hned ti to vedoucí patřične vysvětlí, že takhle teda ne a ze se to musí tak a tak. to je lepsí než hafl hodin teorie

ad pracovní výkony OK beru na vedomí že nebylo moc rozumné to sem psat pred půlnocí, bylo to mysleno tak ze jsem citlivé povahy a tudíž to bude mít následky minimálně týden, aby si nekdo nepredstavoval kdo ví co :-D :-D :-D že kamile ?

no nadatlil jsem toho celkem dost a doufam ze jsem na nic nezapomnel takže klušu spát :-D 8-) 8-)

Odpověď od: Kamil, (stránka) z: 3.3.2009 13:28:16

Petře co se týká lísání, tak se toho trochu bojím, ale ke mě (že bych předal funkci na chvíli místopředsedkyni? ;-) ). To odpovídání nějak plánuju s úpravou stránek (spolu s registrací a sledováním změn), ale kdy to bude to nedokážu odhadnout.. Zatím to nejde, protože ten kdo může odpovídat toho může daleko víc.

Co se týká toho vysvětlení, tak si myslím že občas by nějaká teorie neuškodila. Bohužel při 20 lidech na place co si vyhradili hodinu na výcvik a pak spěchají domů je to utopie.

Na sele můžete přijít dřív. Při chystání dřeva a koukání na prasátko se dá té teorie probrat :-D
Od: Lucka Ševčíková, (stránka) z: 2.3.2009 21:19:05

Asi je ještě brzo a je to informace z hodně vzdálené budoucnosti, ale diskutujete tady o táborech,akcích a teorii při výcviku. S přítelem, mimochodem figurantem II.výk.třídy, plánujeme vybudování takového kynologického areálku tady někde v okolí Blanska, kde bychom pořádali výcvikové víkendy, tábory a různé tréninky stop, poslušností i obran. Takže to je otázka budoucnosti a hlavně financí, ale pokud někdo máte zájem, jsme Vám k dispozici již teď po individuální domluvě (hlavně stopy a obrany, protože si myslím, že tady na blanensku o stopách a sportovní obraně moc lidí páru nemá). Tak přejeme hodně úspěchů, Zdraví Lucka (začínala jsem taky v KK Blansko :-p ) a Michal

Od: Gábina z: 1.3.2009 13:03:21
Od: Gábina z: 28.2.2009 16:57:20

Máš pravdu, trochu teorie neuškodí, to si také myslím. Proto jsem sem dala odkaz na již zmiňované stránky. Doufám, že si z toho kažký něco odnese a pak i aplikuje v praxi ;-)

Pokud má někdo něco podobně zajímavého, přimlouvám se za to, aby sem dal odkaz a podělil se s ostatními. :-)

Nový komentář

Pole Jméno a Zpráva jsou povinná

smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie

Poznámka: nezadávejte HTML tagy budou ignorovány. V případě, že chcete zadat odkaz zadejte na začátku http:// vznikne aktivní odkaz.

 
Aktualizace: článek: 10.4.08, galerie: 10.4.08, komentář: 6.3.08