návštěvní kniha

7.3.2006 v rubrice: guestbook Autor: Kamil
Od: Jarka, (stránka) z: 4.5.2008 13:24:41

Moniko,

nejsi odvolaná je to návrh na odvolání, přijď na schůzi 18.5.2008 a svoje důvody předlož všem členům KK. Pokud tedy chceš nadále zůstat ve výboru klubu, já osobně nejsem proti. Jak jsi zde psala o poplatcích, já jsem členkou i Agility Blansko, tím pádem je mi jedno kdo dá seznam na MÚ…ale doufám že to nebylo myšleno na moji osobu. Chápu že člověk jezdí na různé jiné psí akce a výstavy, jsem na tom stejně, proto jsem uvítala změnu pro psy kteří navštěvují cvičiště déle jak 3 roky – sledování docházky a výcviku.

Přeji všem pěkný den

Od: Riči, (stránka) z: 4.5.2008 10:37:04

Víš Kamile. Já to neberu jako útok na svou osobu a post ve výboru klubu. Loni jsem se nechala přemluvit a nakonec kandidovala, i když jsem nechtěla. Mrzí mě jednání, kterého se mi po 12 letech a spousty práce pro klub dostalo. Ono se totiž taky dalo udělat to, že by se Hana ozvala mě, řekla, že na cvičák nechodím, jestli se hlásit budu a že se jí nelíbí to a to a jestli nechci z výboru odstaoupit a přenechat místo jinému, aktivnějšímu členovi.

Hanu chápu, aktivní jsem za poslední rok a půl opravdu nebyla, ale můj zdravotní stav se zhoršil,loni kromě zad ještě léčba srdečních problémů a dlouhodobé poranění kotníku. Jak říkám, vždy a ode všad jsem byla řádně omluvená.

Takže naštvaná z odvolání? NE, ale nešťastná , zraněná a smutná z jednání? ANO. Chápu, že Hana nemůže oslovovat každého řadového člena. Ale myslím, že to jsem nebyla a zasloužila bych si to.

Od: Riči, (stránka) z: 4.5.2008 8:34:34

Kamile promiň, mě nevadí, že nejsem nebo nebudu ve výboru, já tam stejně nechtěla, vadí mi způsob. Ano na schůzi jsem byla řádně pozvaná a řádně jsem se omluvila a pokud bylo v plánu jednat o něčem takovém, je slušnost mi to oznámit, souhlasila bych. Takto to bylo za mými zády. Ano poslední rok byl pro mě zdravotně hodně obtížný a o svých nedostatcích ve výcviku vím, na druhou stranu jsem byla vždy řádně omluvená.

Jde mi o formu, nikoliv o výsledek, promiň

Od: Kamil, (stránka) z: 3.5.2008 22:52:06

Ahoj Moni,

podle mého názoru by se člen výboru, jako člověk který rozhoduje o budoucnosti klubu, měl zůčastňovat výcviku. Nezlob se ně mě, ale ty to poslední rok nesplňuješ. Proto jsem hlasoval pro tvoje odvolání a mám v tomto čisté svědomí.

A informovat tě o tomto dopředu? Proč? Na schůzi bylas pozvaná, tam jsme to navrhli a odhlasovali.. Teď jsme na neděli 18.5.2008 na desátou svolali schůzi členů, kde si to chceme nechat schválit. Můžeš se klidně zůčastnit vysvětlit svoje důvody, zkusit přesvědčit členy, že bys měla (a chtěla?) být ve výboru. O nic jiného se nejedná. Rozhodně to není o tvém členství v klubu. To jestli se přihlásíš na letošní rok se musíš rozhodnout sama.

Mrzí mě, že to bereš jako akci proti sobě osobně..

Od: Riči, (stránka) z: 3.5.2008 17:25:07

Ahoj všichni.

Konečně se na webu objevily informace ze schůze výboru.Velice děkuji výboru za informace týkající se mojí osoby, které mi nikdo neposkytl, evidetně už není ani slušnost informovat že se o mé osobě bude jednat. Samozřejmně lépe se jedná o nás bez nás. Že nebudu člen výboru mi nevadí, nechtěla jsem být ani loni (i když nechala jsem se přesvědčit protože jsem nepředpokládala tak výrazné změny mého zdravotního stavu), ale mrzelo mě, že jste mě jednoduše odřízly bez jakékoliv informace o tom, co se chystá. Můj e-mail i mobil je všem známý, takže by kontakt neměl být problém, evidentně jsem se pletla. Nevím, ale po 12 letech na cvičišti bych snad zasloužila lepší jednání.

Jinak loni na výročce jsem byla a jediná schůze výboru které jsem se loni nezůčastnila a BYLA jsem vždy řádně omluvena byla listopadová schůze a výročka.

I nyní jsem se řádně omluvila a kromě toho, že zrovna mě je na schůzi třeba mi nebylo nic oznámeno. Členem KK letos nejsem zatím jedině proto, že z důvodu dlouhodobých zdravotních problémů mých, psa nebo účasti na jiné akci jsem zatím nebyla na cvičišti, nehledě na to, že při mém nízkém příjmu si bohužel nemůžu pokaždé dovolit poplatky zaplatit. Nespěchala jsem na to, protože nepotřebuji, aby můj pes byl vedený na cvičišti kvůli snížení daní, neplatíme nic, jako lovecký pes je osvobozený. Když se mě ptala Mirka nebo Jarka, řekla jsem , že chci ve členství zatím pokračovat, i když účast v hromadné skupině je pro mě bezcená. Ejhle najednou tu možnost jiné docházky je a jde to.

Od doby, kdy jsem oznámila, že se vzdávám funkce výcvikáře ze zdravotních důvodů (a klidně bych s kýmkoliv měnila) se mnou v podstatě až na řídké vyjímky přestali všichni komunikovat. Aspon jsem osobně přesvědčila, jaké kamarády jsem na cvičišti za 12 let mého působení získala. Vzhledem k tomu, že není možná platba na účet neměla jsem ani možnost, jak poplatky na cvičiště poslat.

Chápala bych, že s mou neúčastí mohou mít problémy lidé, kteří mě neznají, i to že ze zdravotních či jiných důvodů je moje docházka velice nestabilní a řídká. Ale opravdu bych velmi ráda měnila a byla fit a cvičila co chci a mohla se svému psu věnovat naplno.

Pokud bych se nehodlala stát členem KK, vyžadovala bych vyplacení splněných brigád za loňský rok 300,– kč, čímž mám vlastně polovinu poplatků zaplacenou. Děkuji velice za jednání předsedy i výboru. V době internetu a mobilů je jakýkoliv kontakt opravdu velkým problémem. Monika a Riči :-( :-(

Od: Kamil, (stránka) z: 30.4.2008 23:47:23

Klubový závod je opravdu zrušen a letos z organizačních důvodů nebude. Toho 20.5. to bylo roku 2007 tedy loňský ročník. Příští rok to vychytáme aby to vyšlo v kalendáři akcí. Díky za přízeň!

Od: Tom, (stránka) z: 30.4.2008 23:19:01

Ahoj! Čtu v plánu akcí, že Klubový závod 4.5. je zrušen, ale v odkazu na Klubový závod je datum 20.5. Tak se chci zeptat, jestli nějaké ty závody u vás budou a protože se nám u vás loni moc líbilo, jestli zase můžeme dorazit:o) Těšíme se a ahoj od všech z našeho brněnskýho cvičáku:)

Od: Jarka, (stránka) z: 30.4.2008 19:27:34

Verčo a Petře, mám prosbu vadilo by vám zaměnit zítřek s pátkem? V pátek v 15.00 na cvičáku? Písněte mi když tak e-mailík ať s tím počítám. Pokud by se k nám chtěl ještě někdo přidat a pracovat tak klidně může.

Od: Kamil, (stránka) z: 30.4.2008 11:52:33

Brigáda zítra? Organizovaná určitě ne! Kdybys chtěl prací oslavit svátek práce :-D , tak se domluv s Hankou, potřebujeme posekat trávník.. Nějaká hodina by z toho kápla.

Smazal jsem příspěvek od Gábiny. Osobní problémy si prosím řešte vrámci soukromé korensondence. Díky.

Od: petr z: 30.4.2008 11:46:17

Zdravím, co ten zítřek bude nějaká ta cvicná brigáda nebo ne ?

Od: Alena Celá, (stránka) z: 26.4.2008 18:16:04

Dobrý den, ráda bych vás pozvala na výcvikový a rozlučkový den s nejstarším brněnským cvičištěm KK Rybníček, které se od června musí stěhovat. Figurant a výcvikář bude Miroslav Valentin. Výcvik bude zaměřen na obranu – zvyšování sebevědomí, nácvik kořistnického pudu, pro zkušenější možnost nácviku na zkoušku. Po obranách figurant vyhodnotí nejšikovnějšího psa obranáře. Dále bude následovat poslušnost pod vedením Mirka Valentina ve spolupráci s výcvikařkou Mirkou Marcišinovou, která má velké zkušenosti a je specialistou na aporty. Po poslušnosti bude vyhodnocen nejšikovnější pejsek, kterého určí výcvikáři. A na závěr bude soutěž o nejrychlejší přivolání – pomocník drží pejska a psovod přivolává. Datum a hodina: 01.05.2008 od 09:00 asi do odpoledne :-) Ještě jsou 4 místa volná, takže kdo by měl zájem, tak na výše uvedených stránkách je přihláška nebo zavolejte 603 214 092 popřípadě SMS zda je ještě volno. Cena je 350 Kč

Od: Niki, (stránka) z: 12.4.2008 17:07:59

<p>Kdo bude dělat výcvikáře tuto neděli?? (zítra)</p>

Nový komentář

Pole Jméno a Zpráva jsou povinná

smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie

Poznámka: nezadávejte HTML tagy budou ignorovány. V případě, že chcete zadat odkaz zadejte na začátku http:// vznikne aktivní odkaz.

 
Aktualizace: článek: 10.4.08, galerie: 10.4.08, komentář: 6.3.08