návštěvní kniha

7.3.2006 v rubrice: guestbook Autor: Kamil
Od: Kamil, (stránka) z: 1.8.2007 0:48:02

Opss..
Z pozice admina těchto stránek ukončuji flame na téma bojoví psi a Jitka..

Další příspěvky budu mazat. Jestli máte potřebu se k tomu vyjádřit tak si to pište na mejl nebo si založte kecací forum někde na mujpes apod.
Díky za pochopení K.

Od: Jarka, (stránka) z: 31.7.2007 23:05:19

Jitule nechápu o co jde, ale jestli umíte číst tak jste k nám na cvičák zvaná. A co se týká výcviku ten potřebuje každý pes, malý, velký, chlupatý i nahatý.

Od: Jitule, (stránka) z: 31.7.2007 18:38:45

Pro Anitu…. Nemůžeš a ani nemáš právo mě soudit…..Jen se tu celou dobu snažím psát….že jsem si pořídila psa, který vypadá jako největší zabiják a přitom miluje lidi a zvířata….. Jeho problém je ten, že je divoký a tvrdohlavý…..já svého psa můžu mít puštěného pouze někde v lese, kde nikdo nechodí, protože to pobuřuje místní, ale knírač jim může občurávat pomale nohy…... X-(; A dále jsem toho názoru, že asi majitel tohoto či podobného plemene by měl spíše vyhledat výcvikáře , který by mu poradil, jak cvičit a zvládat výchovu…..Aby nebyl nebezpečný svému okolí…...Jak už jsem tady v Blansku viděla….. Víš a přitom mi tu stále až do minulého měsíce někdo tvrdí, že je stop stav…..Tak to mě trochu rozčiluje…..Ono ve dvou letech svého psa asi těžko něco naučíš….…Takže proto moje zášť a případná arogance k tomuto klubu… Jinak dále nebudu reagovat a psát svoje negativní připomínky…...je to váš klub a vy máte právo rozhodovat…..JINAK DĚKUJI LUCII, KTERÁ POCHOPILA O CO MI ŠLO…. :-) ) KK BLANSKO FOREVER 8-)

Od: Anita z: 31.7.2007 8:55:30

Zdravím, teda měla jsem za to, že pejskaři jsou pohodoví lidi, ale i tady se najdou výjimky :-( Jak si někdo může myslet, že JEHO pes potřebuje výcvik víc, než kterýkoli jiný? Viz výrok majitelky křížence staforda a pitbula o kníračích. Jitule, je to super že miluješ svýho psa, ale proč děláš takový rozdíly mezi ním a ostatními plemeny? A přitom se zdá, že ti takové škatulkování vadí. Copak jiná plemena výcvik nepotřebují??? Pokud je tvůj pes hodný a hravý jak jsi před pár měsíci psala, tak rozhodně nepotřebuje cvičit víc než „nějaký knírač“.

Od: Niki z: 23.7.2007 20:30:30

Eh..tak nam ta navsteva nedelni nejak nevysla…trosku narocnej vikend..tak snad brzy to vyjde..rada bych se k vam podivala…a ziskala par dobrych rad… :-p

Od: Kamil, (stránka) z: 20.7.2007 21:59:16

Jitko a o co jde tobě? Vždyť ti o 6 příspěvků níž napsala Petra (výcvikářka pro tuto neděli), ať se v 10 zastavíš.. Tak co dál řešíš? V případě, že budeš svého psa zvládat, tak tě klidně vezmeme i když máš „bojovou rasu“.

Stop stav je věc nepříjemná, ale bohužel občas nutná. Vyhlašujeme ho vždy, když se nám naplní skupina štěňat a začátečníků. Narozdíl od základního výcviku tam není možné mít 30 psů na jednoho výcvikáře. Loni byl vyhlášenej v červenci a trval až do konce roku.

Té poznámce, že takový pes potřebuje výcvik spíš než nějaký knírač nějak nerozumím.

Od: Jitule, (stránka) z: 20.7.2007 17:39:00

Moje nadšení a zájem plynulo z toho, že miluji svého pejska a chci aby z něho něco bylo…Jezdíme proto do Svitávky. Ale přece jenom, když jsem z Blanska je to v takovém horku trochu unavující, obzvlášť pro Lea…a navíc si myslím, že takový pes jako on potřebuje spíš výcvik než nějaký knírač….…

Od: Jitule, (stránka) z: 20.7.2007 17:35:05

Hele já jsem tuhle debatu zkoušela roZpustit, ale jak je vidět….máte na programu stálé vyrypování….takže napíši to ještě jednou a naposledy. UŽ ASI ROK MI STÁLE NĚKDO TVRDÍ, ŽE NA BLANENSKÝM CVIČÁKU JE STOP STAV. Jak údajná cvičitelka či na tomto fóru. Pochopte, já s takovým psem nemám čas na to, až nějaky čajový klub si usmyslí, že by mohl brát členy….…a navíc tvrdíte, že jste plní a stále přibírate…takže chyba bude asi v někom jiným….…..

Od: Niki z: 19.7.2007 23:46:41

Ok, diky Kamile .. :-p kdyz mi to vyjde (mam vecne nabitej program), tak urcite dorazim… ;-)

Od: Kamil, (stránka) z: 18.7.2007 15:08:24

Niki, jo klidně se tuto neděli v deset zastav. Když se ti u nás bude líbit, tak si nafasuješ přihlášku.. Sebou si vem očkovák.

Od: Niki z: 18.7.2007 13:13:40

Muzu se tedy tuto nedeli podivat na cvicak k Vám s Bonny (Appenzellsky salasnicky pes), ockovana na vzteklinu byla 10.7., je ji 3 a půl měsíce. Nebo mam jeste vyckat? Chodi se na 10h.?

Od: petrice + SEN z: 18.7.2007 8:54:38

aby nekdo nerek ze su anonymni..:-) nekdy fakt nevim co cekat zdar

Nový komentář

Pole Jméno a Zpráva jsou povinná

smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie

Poznámka: nezadávejte HTML tagy budou ignorovány. V případě, že chcete zadat odkaz zadejte na začátku http:// vznikne aktivní odkaz.

 
Aktualizace: článek: 10.4.08, galerie: 10.4.08, komentář: 6.3.08