návštěvní kniha

7.3.2006 v rubrice: guestbook Autor: Kamil
Od: Monika a Riči, (stránka) z: 4.8.2007 23:07:53

Pavli promiň, opisovala jsem výsledky ze stránek KK Krpole a splela jsem si startovní číslo s výsledkem, ale koukám, Kamil už to opravil :-D

M+R

Od: Pavlína z: 3.8.2007 14:43:53

Tak teď už je to správně! :-) Děkuju…

Od: Pavlína a Sunny z: 2.8.2007 16:41:54

Ahoj!Jen taková připomínka – na závodech v Králově Poli jsme se Sunny byly na 7. místě a ne na 16.!! 8-)

Od: Anita z: 1.8.2007 7:51:01

No já jsem se vyjadřovala jen k té nesmyslné větě o tom že stafordi apod. potřebují výcvik víc než jiní psi, tak tohle mi snad Kamil nesmázne ;-) . Lidi, jakejkoli pes může být nebezpečnej, i kokr i jorkšír, i když zranění od menších psů nebývají smrtelná. Neříkala bych to kdybych nevěděla že i pitbull může být hodný. A lidi který člověk potká na vycházce jsou taky různí, někteří pohrdavě shlížejí i na neškodný vyplašený dvoukilový štěně, jiní by se pomazlili i s dogou. Takže nechci aby někdo určoval potřebu výcviku podle prvního pohledu na psa, podle plemene. Kdyby Jitule napsala že její pes potřebuje cvičit víc než nějaký rozmazlený gaučový psík, tak mlčím, ale podle plemene se tohle neurčuje a ne a ne a ne ;-)

Od: Kamil, (stránka) z: 1.8.2007 0:48:02

Opss..
Z pozice admina těchto stránek ukončuji flame na téma bojoví psi a Jitka..

Další příspěvky budu mazat. Jestli máte potřebu se k tomu vyjádřit tak si to pište na mejl nebo si založte kecací forum někde na mujpes apod.
Díky za pochopení K.

Od: Jarka, (stránka) z: 31.7.2007 23:05:19

Jitule nechápu o co jde, ale jestli umíte číst tak jste k nám na cvičák zvaná. A co se týká výcviku ten potřebuje každý pes, malý, velký, chlupatý i nahatý.

Od: Jitule, (stránka) z: 31.7.2007 18:38:45

Pro Anitu…. Nemůžeš a ani nemáš právo mě soudit…..Jen se tu celou dobu snažím psát….že jsem si pořídila psa, který vypadá jako největší zabiják a přitom miluje lidi a zvířata….. Jeho problém je ten, že je divoký a tvrdohlavý…..já svého psa můžu mít puštěného pouze někde v lese, kde nikdo nechodí, protože to pobuřuje místní, ale knírač jim může občurávat pomale nohy…... X-(; A dále jsem toho názoru, že asi majitel tohoto či podobného plemene by měl spíše vyhledat výcvikáře , který by mu poradil, jak cvičit a zvládat výchovu…..Aby nebyl nebezpečný svému okolí…...Jak už jsem tady v Blansku viděla….. Víš a přitom mi tu stále až do minulého měsíce někdo tvrdí, že je stop stav…..Tak to mě trochu rozčiluje…..Ono ve dvou letech svého psa asi těžko něco naučíš….…Takže proto moje zášť a případná arogance k tomuto klubu… Jinak dále nebudu reagovat a psát svoje negativní připomínky…...je to váš klub a vy máte právo rozhodovat…..JINAK DĚKUJI LUCII, KTERÁ POCHOPILA O CO MI ŠLO…. :-) ) KK BLANSKO FOREVER 8-)

Od: Anita z: 31.7.2007 8:55:30

Zdravím, teda měla jsem za to, že pejskaři jsou pohodoví lidi, ale i tady se najdou výjimky :-( Jak si někdo může myslet, že JEHO pes potřebuje výcvik víc, než kterýkoli jiný? Viz výrok majitelky křížence staforda a pitbula o kníračích. Jitule, je to super že miluješ svýho psa, ale proč děláš takový rozdíly mezi ním a ostatními plemeny? A přitom se zdá, že ti takové škatulkování vadí. Copak jiná plemena výcvik nepotřebují??? Pokud je tvůj pes hodný a hravý jak jsi před pár měsíci psala, tak rozhodně nepotřebuje cvičit víc než „nějaký knírač“.

Od: Niki z: 23.7.2007 20:30:30

Eh..tak nam ta navsteva nedelni nejak nevysla…trosku narocnej vikend..tak snad brzy to vyjde..rada bych se k vam podivala…a ziskala par dobrych rad… :-p

Od: Kamil, (stránka) z: 20.7.2007 21:59:16

Jitko a o co jde tobě? Vždyť ti o 6 příspěvků níž napsala Petra (výcvikářka pro tuto neděli), ať se v 10 zastavíš.. Tak co dál řešíš? V případě, že budeš svého psa zvládat, tak tě klidně vezmeme i když máš „bojovou rasu“.

Stop stav je věc nepříjemná, ale bohužel občas nutná. Vyhlašujeme ho vždy, když se nám naplní skupina štěňat a začátečníků. Narozdíl od základního výcviku tam není možné mít 30 psů na jednoho výcvikáře. Loni byl vyhlášenej v červenci a trval až do konce roku.

Té poznámce, že takový pes potřebuje výcvik spíš než nějaký knírač nějak nerozumím.

Od: Jitule, (stránka) z: 20.7.2007 17:39:00

Moje nadšení a zájem plynulo z toho, že miluji svého pejska a chci aby z něho něco bylo…Jezdíme proto do Svitávky. Ale přece jenom, když jsem z Blanska je to v takovém horku trochu unavující, obzvlášť pro Lea…a navíc si myslím, že takový pes jako on potřebuje spíš výcvik než nějaký knírač….…

Od: Jitule, (stránka) z: 20.7.2007 17:35:05

Hele já jsem tuhle debatu zkoušela roZpustit, ale jak je vidět….máte na programu stálé vyrypování….takže napíši to ještě jednou a naposledy. UŽ ASI ROK MI STÁLE NĚKDO TVRDÍ, ŽE NA BLANENSKÝM CVIČÁKU JE STOP STAV. Jak údajná cvičitelka či na tomto fóru. Pochopte, já s takovým psem nemám čas na to, až nějaky čajový klub si usmyslí, že by mohl brát členy….…a navíc tvrdíte, že jste plní a stále přibírate…takže chyba bude asi v někom jiným….…..

Nový komentář

Pole Jméno a Zpráva jsou povinná

smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie

Poznámka: nezadávejte HTML tagy budou ignorovány. V případě, že chcete zadat odkaz zadejte na začátku http:// vznikne aktivní odkaz.

 
Aktualizace: článek: 10.4.08, galerie: 10.4.08, komentář: 6.3.08