návštěvní kniha

7.3.2006 v rubrice: guestbook Autor: Kamil
Od: Monika z: 13.11.2006 16:13:50

Ahoj. Luci máš i nemáš samo pravdu. Dřív se PITI a příbuzná plemena brali a nebrali. Prvně nikomu nevadili,chodil pán s játrovým pitbulem a kluk s fenkou pitbula. Potom byly ty aféry kolem podobných plemen, tak se nebrali a ted nejednou asi zase nevadí, protože Hanka vzala dalšího pejska a taky se hlásí stafík :-D . Se mnou určitě nikdo s pitem nebo křížencem nemluvil, protože já bych nikdy neřekla, že ho nemůžou u nás cvičit. Mám ale bohužel jen jeden hlas, takže pokud by většina výboru řekla, že se brát nebudou nic bych nezmohla. Já sama mám tento typ psů ráda, beru je jako každýho jinýho psa, jsou to úžasní mazlíci, teda většinou,a myslím, že mě znáš, že to myslím opravdicky :love: :-D

Od: Kamil, (stránka) z: 12.11.2006 21:33:34

Jano pro tvůj klid jsem jednu přidal

Je z letošního léta..

Proč nejsou aktuální fotky v seznamu členů? Za to můžu z větší části já. Mám nachystaný aby si členové mohli sami měnit svoje fotky, dopisovat nějaký bláboly o sobě apod. Ale potřebuju to ještě doladit a nemám na to čas. Snad to bude do konce roku.

Luci, taky pamatuju dobu, kdy jsme měli ve stanovách, že nebereme „bojový plemena“, ale už cca dva roky to tam nemáme a myslím, že bereme vše. Teda teď máme STOP STAV a nebereme nic, ale zase snad začneme.

Od: Lucka Ševčíková, (stránka) z: 11.11.2006 20:38:11

No já nevím Mončo,ale když jsem ještě chodila k vám s Báděm na cvičák,tak jste taky pitbuly přijímat nechtěli.Pamatuju si, že jste říkali, že na to maj speciální cvičáky…A výjimku jste udělali Gabči co měla Enny…A pak jsem tam už jiného pitbula neviděla jako člena, i když měli zájem minimálně 2…

Od: Jana z: 10.11.2006 21:50:18

Bavite se o piticich,ze je i mezi sebou mate,ale mezi cleny a ani v galerii je nikde nevidim,tak jak to vlastne je?Jak pise vase byvala clenka,tak asi ma pravdu a nebo ne?Nevim co si mam o tom myslet!Jana :-(

Od: Monika z: 30.10.2006 20:38:01

škoda, že se pod svůj názor neumíš i podepsat. :-D . časy se mohou měnit, nevím, kdy jsi byl/a člen. já osobně nejsem proti žádnýmu plemeni. Bulíci a psi typu staford jsou většinou úžasní mazlíci a líbí se mi i exteriérově. Potkáváme se s nimi na coursinzích a loveckých zkouškách a nikdy jsem s nimi neměla problém a pokud byl, nebyl to problém psa, ale majitele.

Od: Bývalý člen KK z: 30.10.2006 18:52:43

Když jsem byl vaším členem v kynologickém cvičišti v Blansku, tak si pamatuji na to, jak jste tzv. „bojová plemena“ nepřibírali mezi sebe. Prý na to mají svoje vyhrazená cvičiště…A to jste neměli plný počet členů…Zastávám se Jitky.

Od: Monika, (stránka) z: 30.10.2006 13:47:00

Ahoj. Jsem jednou z výcvikářek na cvičáku v Blansku. Nevím nic o tom, že bychom některá plemena necvičili a odmítali. kdo vám to říkal? byla jste vy a lidé co mají sourozence vašeho psa přímo na cvičišti? Sice nechodím pokaždé, ale žádného křížence pitbula si nepamatuji. Doufám, že to není tak, že někdo řekl, že v Blansku na cvičáku za čertovkou neberou pitbuly a křížence.

V době myslím od září do konce října byl sice dočasně pozastaven příjem dalších psů (a občas, když je pejsků opravdu hodně, pauzy v přijímání členů děláme) a to z důvodu velkého množství psů a tím pádem by utrpěla kvalita péče kterou chceme členům věnovat (v takovém případě se dá dohodnout, kdy je možné se přihlásit). Nesouviselo to však s žádnými plemeny. Naopak, náš cvičák navštěvuje jak pitbul, tak například bulteriér, a prošli jím i další podobná plemena – staforšírský bulteriér, pitbul i jejich kříženci.Kam chodíte, je Vaše osobní věc a je dobře, že jste ve Svitávce spokojena, ale doufám šlo pouze o nedorozumění, spokojenost našich členů je vidět i podle počtu našich členů, ale vždy někomu něco vadí. Jsme ovšem jen lidé a všichni mohou dělat chyby.

zdravím monika P. :-D

Od: Jitka Nečasová z: 26.10.2006 14:12:54

Zdravím. Máte moc pěkné stránky. Na svých stránkách (a nejenom na nich) informujete o tom, že se může přihlásit na základní výcvik ovladatelnosti každý. Ale asi tomu není tak. Mám půlročního křížence pitbulla a amstafa. Nejenom mě (ale i ostatním, kteří mají sourozence od mého pejska) bylo řečeno, že takové psi necvičíte. Tak je trochu smutné, že i když mám pejska hravého, hodného a druhému by nic špatného neudělal, tak nás prostě nechcete! Je to vaše volba. Já raději jezdím na cvičák tam kde mě chtějí a to do Svitávky i když jsem z Blanska. ,,S takovýmy" psy tam problémy nemají!!

Od: Markéta, (stránka) z: 26.10.2006 9:24:14

Velmi pěkné stránky! 8-)

Od: Honza, (stránka) z: 26.10.2006 9:23:03

Ahoj, zdravím všechny pejskaře a vyřizuju pozdravy od svého dobrmánka… :love: :-D 8-o

Od: Jarka Sobotková, (stránka) z: 13.10.2006 12:01:02

Dobrý den, ráda bych Vás pozvala na náš I. závod o pohár „Čertův kámen“. Bude se závodit dle BH, IPO1 a IPO3. Ceny sháníme a budou stát určitě za tu námahu :-))

Od: Lucka Ševčíková, (stránka) z: 1.10.2006 12:14:15

Jo a jestli jsem se unahlila a nikdo z vas to neřikal, tak se omlouvám…Zase přišli drby z jedné strany ke mě, že to šíří Blansko… :-(

Nový komentář

Pole Jméno a Zpráva jsou povinná

smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie

Poznámka: nezadávejte HTML tagy budou ignorovány. V případě, že chcete zadat odkaz zadejte na začátku http:// vznikne aktivní odkaz.

 
Aktualizace: článek: 10.4.08, galerie: 10.4.08, komentář: 6.3.08