návštěvní kniha

7.3.2006 v rubrice: guestbook Autor: Kamil
Od: Jana z: 10.11.2006 21:50:18

Bavite se o piticich,ze je i mezi sebou mate,ale mezi cleny a ani v galerii je nikde nevidim,tak jak to vlastne je?Jak pise vase byvala clenka,tak asi ma pravdu a nebo ne?Nevim co si mam o tom myslet!Jana :-(

Od: Monika z: 30.10.2006 20:38:01

škoda, že se pod svůj názor neumíš i podepsat. :-D . časy se mohou měnit, nevím, kdy jsi byl/a člen. já osobně nejsem proti žádnýmu plemeni. Bulíci a psi typu staford jsou většinou úžasní mazlíci a líbí se mi i exteriérově. Potkáváme se s nimi na coursinzích a loveckých zkouškách a nikdy jsem s nimi neměla problém a pokud byl, nebyl to problém psa, ale majitele.

Od: Bývalý člen KK z: 30.10.2006 18:52:43

Když jsem byl vaším členem v kynologickém cvičišti v Blansku, tak si pamatuji na to, jak jste tzv. „bojová plemena“ nepřibírali mezi sebe. Prý na to mají svoje vyhrazená cvičiště…A to jste neměli plný počet členů…Zastávám se Jitky.

Od: Monika, (stránka) z: 30.10.2006 13:47:00

Ahoj. Jsem jednou z výcvikářek na cvičáku v Blansku. Nevím nic o tom, že bychom některá plemena necvičili a odmítali. kdo vám to říkal? byla jste vy a lidé co mají sourozence vašeho psa přímo na cvičišti? Sice nechodím pokaždé, ale žádného křížence pitbula si nepamatuji. Doufám, že to není tak, že někdo řekl, že v Blansku na cvičáku za čertovkou neberou pitbuly a křížence.

V době myslím od září do konce října byl sice dočasně pozastaven příjem dalších psů (a občas, když je pejsků opravdu hodně, pauzy v přijímání členů děláme) a to z důvodu velkého množství psů a tím pádem by utrpěla kvalita péče kterou chceme členům věnovat (v takovém případě se dá dohodnout, kdy je možné se přihlásit). Nesouviselo to však s žádnými plemeny. Naopak, náš cvičák navštěvuje jak pitbul, tak například bulteriér, a prošli jím i další podobná plemena – staforšírský bulteriér, pitbul i jejich kříženci.Kam chodíte, je Vaše osobní věc a je dobře, že jste ve Svitávce spokojena, ale doufám šlo pouze o nedorozumění, spokojenost našich členů je vidět i podle počtu našich členů, ale vždy někomu něco vadí. Jsme ovšem jen lidé a všichni mohou dělat chyby.

zdravím monika P. :-D

Od: Jitka Nečasová z: 26.10.2006 14:12:54

Zdravím. Máte moc pěkné stránky. Na svých stránkách (a nejenom na nich) informujete o tom, že se může přihlásit na základní výcvik ovladatelnosti každý. Ale asi tomu není tak. Mám půlročního křížence pitbulla a amstafa. Nejenom mě (ale i ostatním, kteří mají sourozence od mého pejska) bylo řečeno, že takové psi necvičíte. Tak je trochu smutné, že i když mám pejska hravého, hodného a druhému by nic špatného neudělal, tak nás prostě nechcete! Je to vaše volba. Já raději jezdím na cvičák tam kde mě chtějí a to do Svitávky i když jsem z Blanska. ,,S takovýmy" psy tam problémy nemají!!

Od: Markéta, (stránka) z: 26.10.2006 9:24:14

Velmi pěkné stránky! 8-)

Od: Honza, (stránka) z: 26.10.2006 9:23:03

Ahoj, zdravím všechny pejskaře a vyřizuju pozdravy od svého dobrmánka… :love: :-D 8-o

Od: Jarka Sobotková, (stránka) z: 13.10.2006 12:01:02

Dobrý den, ráda bych Vás pozvala na náš I. závod o pohár „Čertův kámen“. Bude se závodit dle BH, IPO1 a IPO3. Ceny sháníme a budou stát určitě za tu námahu :-))

Od: Lucka Ševčíková, (stránka) z: 1.10.2006 12:14:15

Jo a jestli jsem se unahlila a nikdo z vas to neřikal, tak se omlouvám…Zase přišli drby z jedné strany ke mě, že to šíří Blansko… :-(

Od: Lucka Ševčíková, (stránka) z: 1.10.2006 12:10:17

Jo ještě můj mail a www stránky, kdyby nastala nějaké odezva!!! ;-)

Od: Lucka Ševčíková z: 1.10.2006 12:09:27

Ahojky všem, dneska jsem se dozvěděla takovou jednu zprávu, že mě moje současná fenka Unica prý nestopuje 8-o . No tak se to v Blansku šíří pěkně rychle. Nejhorší je, že to není pravda. Nepotřebuji tady vychvalovat, ale prosím laskavě všechny ty, co šíří takové kecy, aby mě a Unicu nechali mnou a Unicou! Nechci se tady chlubit, ale Unica je zdravá a snad ji nezničím, jak se tady mimochodem taky povídá o mých bývalých fenkách… Stopuje výborně (protože trénujeme s němcem M. Hoyerem – mistr Německa ve stopařích), poslušnosti i obrany trénujeme s jedním z nejúspěšnejších figurantů z ČR, který se pravidelně objevuje jako reprezentant na mistrovstvích světa – Víťa Glisnik (www.glisnik.com). A ten si Unicu chválí. Hold 80 km k němu na trénink, 80 km na zpátky a „zabyté“ celé úterní odpoledne asi dělá divy! Teďka si říkáte, že jsem asi mimo, namyšlená a vychloubačná, ale mě jde opravdu jen o to, aby nevznikaly ty drby prosím? Ono to docela hodně mrzí a bolí, když kamarádky, kamarádi, členové a členky stejného cvičáku tohle šíří X-(; . A snad vám to i jednou dokážu, že to s Unicou není zas tak marné, jak všichni říkají. Přeji Vám všem jen a jen úspěchy!!! Vaše bývalá členka Lucka Ševčíková :love: Jo a kdyby někdo někdy chtěl vidět, jak Unica nestopuje, nedělá poslušnosti a nekouše, tak Vás klidně vezmu na výlet do Kroměříže k Víťovi na trénink, no problemo ;-) Budete muset jen obětovat jedno úterní odpoledne a pohled na Unicu, jak je zničená, jak ji to nebaví a jak nic neumí :-D

Od: Kamil, (stránka) z: 8.8.2006 21:54:38

Pro jistotu to testnu i v NK.. :love:

Funguje!!

Nový komentář

Pole Jméno a Zpráva jsou povinná

smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie

Poznámka: nezadávejte HTML tagy budou ignorovány. V případě, že chcete zadat odkaz zadejte na začátku http:// vznikne aktivní odkaz.

 
Aktualizace: článek: 10.4.08, galerie: 10.4.08, komentář: 6.3.08