Schůze výboru 20.4.2017

Zápis ze schůze výboru

Termín: 20.4.2017, zahájení v 19:30, místo konání: restaurace Myslivna

Přítomní členové výboru: Kamil Svěrák, Jarmila Jurová, Veronika Hasová, Hana Popelková, Petra Ocetková, Miroslav Nohel, Monika Urbanová

Projednávané body:

  • 1. Bodovací tabulka
  • 2. Zkoušky II. pololetí 2017
  • 3. Klubová akce
  • 4. Bambifest

ad 1) Bodovací tabulka

Na základě podnětu od členek klubu pro aktualizaci tabulky výbor diskutoval nad změnami v bodování a dospěl k závěru, že se upraví bodování za výstavy.
Změna: Výstava, která je doposud hodnocena za 1 bod a max. 20 bodů již bude platit od této schůze za 2 body bez omezení. Tímto bychom i rádi motivovali členy, kteří mají psy s rodokmenem a reprezentují Kynologický klub na výstavách. Ti, kteří mají psy bez průkazu původu, mohou získat body i z jiných aktivit (závody, zkoušky, brigády, výstavy psů bez PP aj.).

ad 2) Zkoušky II. pololetí 2017

  • 17.9. – zkoušky dle KJ Brno
  • 1.10. – zkoušky dle NZŘ + MZŘ
  • 15.10. – zkoušky dle NZŘ + MZŘ

ad 3) Klubová akce

Pro již tradiční letní opékání selátka a utužování kolektivu byl stanoven termín 5.8.2017. Více informací se dozvíte v létě v novinkách.

ad 4) Bambifest

Již po čtvrté jsme obdrželi pozvánku na velmi příjemnou akci s názvem Bambifest, která se koná v termínu 19. – 20. 5. 2017 v zámeckém parku Blansko, více informací zde: http://www.bam­bifest.com/. I letos se opět zúčastníme a zveme všechny členy klubu, kteří by se rádi dostavili s pejsky. Náplní programu na našem stanovišti je propůjčení pejska dětem, aby si mohly vyzkoušet chůzi se psem na vodítku. Je možné pejska dětem půjčit na hlazení, př. ukázat, jak se ke psovi mají správně chovat. Pro odvážné dobrovolníky je možná i účast na pódiu s ukázkou výcviku. Na akci je možné získat brigádnické hodiny. Bližší informace si můžete přečíst z minulých ročníků v levém menu: Programy pro veřejnost.

Všechny body byly výborem jednohlasně schváleny.

Zapsala: Veronika Hasová

22.4.2017 v rubrice: Klubové zprávy Autor: V
 
Aktualizace: článek: 10.4.08, galerie: 10.4.08, komentář: 6.3.08