Schůzka výboru klubu 8.2. 2006

Dne 8.2. 2006, restaurace Myslivna od 15:00 hod. do 18:00 hod.

Přítomni: Hana Součková, Monika Pelíšková, Jarka Jurová, Kamil Svěrák, Šárka Daňková (příchod ke konci schůzky) Omluveni: Mirka Němcová, Honza Starý

Hlavní body programu:

1.) Organizace klubového závodu v poslušnosti Dne 23.4.06 je vypsán I. ročník našeho klubového závodu v poslušnosti. Bylo rozhodnuto, že bude otevřený pro všechny zájemce, ne jen pro naše členy. Do 23.3. musí být hotové propozice, aby se mohly odeslat rozhodčímu, našim členům a do okolních klubů. Předp. Počet výtisků 100. Do konce února musíme sehnat sponzory. Sháníme nejen peníze, ale i věcné dary pro účastníky závodu. Byl sestaven text propozic a cviky pro jednotlivé kategorie. Startovné bude nízké, jen na pokrytí hlavních výdajů na rozhodčího a občerstvení. Oběd bude zahrnut ve startovném. Cílem je, aby si co nejvíce z našich členů mohlo vyzkoušet předvedení výcviku před rozhodčím. Monika nachystá propozice a bodovací lístek na PC Kamil se postará o tisk startovních čísel a hotových propozic

2.) Fungování www stránek Od tohoto roku byl zvolen nový správce internetových stránek, za což mu děkujeme. Stránky se budou znovu postupně vytvářet tak, aby byly co nejdříve funkční a mohl v nich být uveden i klubový závod. Adresa byla vybrána: www.cvicak.net Je funkční také mail např: pro zaslání vyplněných přihlášek na zkoušky a závody cvicak@cvi­cak.net Hana Součková a Monika Pelíšková dodají materiály na stránky.

3.) Brigádnická činnost Společně jsme sestavili seznam nejdůležitějších velkých oprav pro tento rok. Otázkou zůstává výměna posezení v klubovně, do kterého by jsme asi museli investovat více peněz. Rozmýšlíme také o zakoupení agregátu na výrobu elektřiny do klubovny. To bude asi záviset na šikovných rukou, které nám pomůžou ho v klubovně umístit. Plánované brigády budou vždy vypsány na nástěnce 3 týdny dopředu a vzhledem k zaneprázdněnosti výcvikářů budou brigády probíhat v neděli už v průběhu výcviku a pak dále po výcviku. 9. dubna – celodenní brigáda, úklid prostor cvičiště a klubovny před závodem, úprava kotců a cesty od zadní branky do Čertovky, atd… 3. a 4. června – brigáda v oba dny, naplánovány náročnější akce, nové schody ke klubovně, zpevnění rohu pod klubovnou, nátěr klubovny zvenku, obložení vnitřku klubovny, čištění Čertovky… Mimo to sekání trávy dle potřeby.

4.) Organizace výcviku Výcvikář Monika Pelíšková má zdravotní problémy, které zřejmě přetrvají do jara. Hana Součková navrhuje prodloužení výcviku dospělých psů o půl hodiny. S tím nesouhlasí Mirka Němcová. Jasné je, že délka výcviku musí být dána a není možné ji střídat podle toho, kdo zrovna ten týden vede výcvik. Domluva zatím odložena na jaro.

26.3.2006 v rubrice: Klubové zprávy Autor: Kamil
 
Aktualizace: článek: 10.4.08, galerie: 10.4.08, komentář: 6.3.08