BambiFEST Blansko 2017

19. a 20. května 2017

Kynologický klub Blansko se již tradičně zúčastnil pohodové akce pro děti a mládež BambiFEST, která se konala koncem měsíce května a nabídla svým účastníkům bohatou přehlídku volnočasových aktivit sdružení a organizací z Blanska nebo jeho okolí.

Tento rok bylo naše stanoviště umístěné v zámeckém parku kousek od podia v centru všeho dění. Páteční den byl ve znamení hromadných ukázek pro školy, školky a také pro jednotlivce a rodiče s menšími dětmi. Od rána nám vyšlo krásné počasí.

Naši pejsci byli opět k dispozici pro vodění na vodítku, česání, hlazení, a co se pejskům i dětem líbilo nejvíce, pro odměňovaní. Na stanovišti mohli návštěvníci vidět ukázky z tance se psem a ze základní poslušnosti. Dopoledne měl náš klub malou prezentaci na podiu, při které Petra Kovaříková s fenkou sheltie Jessie (Jessie Moravské srdce) ukázaly pár triků z tance se psem a některé z prvků poslušnosti. V pátek mohli návštěvníci na stanovišti potkat ještě i Danu Novotnou s briardím štěňátkem Chanelkou (Chanel N°1 Dalido), Jarmilu Jurovou s křízencem z městského útulku Lexíkem, Marii Nečasovou s československým vlčákem Beou (Bea z Malého ráje) a kříženkou Beruškou, Marka Dančišína s fenkou knírače Ariou (Aria Čarovné srdce) a Veroniku Hasovou se synem Davídkem, kteří páteční den pečlivě dokumentovali.

I když se v sobotu zhoršilo počasí, Bambifest pokračoval i tento den. Naše stanoviště navštěvovaly tentokrát zejména děti se svými rodiči. Zde se jim opět věnovala Marie Nečasová s fenkami Beou a Beruškou, doplnila ji Romana Sedláčková s briardy Larou a Fiftym a Petra Ocetková s šeltičkou Korou. Klub v sobotu na pódiu prezentovala Jarmila Jurová s Pankym a Veronika Hasová s Aborou.

Opět děkujeme pořadatelům za vydařenou akci a všem malým i velkým účastníkům Bambifestu za návštěvu našeho stanoviště.

autor: Petra Ocetková

Galerie:

obrázek: tn_20170519_110527.jpg; rozlišení: 147 × 200 px; velikost 9 kb;

12.10.2017 v rubrice: Programy pro veřejnost Autor: V
© cvicak.net 2003-2020