Zpráva o brigádách

Vážení přítomní,

téměř každý rok mám podobnou zprávu, co a jak se přesně dělalo, chápu že většina z Vás to zná nazpaměť a trochu Vás to nudí… . Loňský rok byl však diametrálně odlišný s rokem předchozím.Vzhledem k tomu, že byl naplánovaný výborem nový plot kolem celého cvičiště nemělo být o práci nouze. Pracantů bylo naštěstí dost a plot se za víkend opravdu udělal.

Další zajímavý a téměř infarktový moment je pro brigádnického referenta ten, když se nám zčistajasna nad Blanskem přehnala vichřice a spadlé stromy poničili nový plot. I já sama jsem nosila větve a pomáhala, protože na těchto akcích jsem se většinou potkala jen s Kamilem a hrstkou nadšenců, které spočítám na prstech jedné ruky. Musím říct, že jsem čekala větší účast.

Já za sebe budu doufat, že nám na ten nově opravený plot nespadne ani strom a už vůbec ne chata a vydrží nám všem co nejdéle.

Brigádnické hodiny však můžete získat i jinak než přímo na brigádě, aktuálně je na klubových stránkách napsáno kdy je potřeba uklidit klubovnu, posekat trávu a nebo chybí pomocníci na zkoušky. Smutné je že spoustě lidí u nás na cvičišti jde jen o pět povinných brigádnických hodin

Nesmím zapomenout, že máme další nové odkládací kotce, za které moc děkuji Pavlovi Kratochvílovi a Petrovi Blažkovi.

Určitě nikdo nepřehlédnul opravené áčko, za které děkujeme Mirkovi Hlaváčkovi a vzorově opravenou metrovku zakopal Tomáš Kotlán.

Opravdu moc a moc děkuji všem, kteří odpracovali mimo povinných a nepovinných hodin něco málo navíc. Neopomenu nevyhlásit tři nejpracovitější členy našeho klubu, jsou na třetím místě…moje maličkost ( Jarmila Jurová ) s počtem 44 hodin, na druhém místě Tomáš Kotlán s počtem 46 hodin a absolutním pracantem našeho klubu se stal předseda Kamil Svěrák s počtem 58 hodin.

Na závěr se budu opakovat jako každý rok, letos jako loni máme 5 povinných hodin ( které když si neodpracujete tak je musíte zaplatit ) a 6 nepovinných hodin, které si předplácí každý nový člen a jsou mu na výroční členské schůzi vyúčtovány. Celkem je to tedy 11 hodin za rok. Jedna nepovinná hodina je 50 Kč, celkem tedy 300 Kč.

Děkuji za pozornost.

Jarmila Jurová

23.2.2011 v rubrice: Výroční schůze 2011 Autor: Kamil
© cvicak.net 2003-2020