Zpráva o brigádách

V loňském roce se konalo slíbených 6 brigád, Hlavní náplní brigád je to co už Vám tady čtu osmým rokem , pro ty co to slyší poprvé je to – běžná údržba cvičiště, což znamená sekání trávy, hrabání listí, údržba příjezdové cesty a úklid Čertovky. Mezi mimořádné akce patří nová kladina, za kterou patří velké díky panu Jardovi Bezděkovi a dále nové nátěry překážek a kotců. Pokud bych chtěla ještě někomu poděkovat tak Jardovi Skoupému za sekání cvičiště a grilování selete, dále Kamilovi Svěrákovi za organizaci a přípravu klubových akcí. Moc šikovné a pracovité jsou i holky se štěňat Renata a Renata.. jedna Fojtová a druhá Lai.
V loňském roce byla pouze jedna s celodenních brigád s hojnou účastí, pro mě bylo i velikým a nemilým překvapením že spousta z vás využila i náhradního řešení a povinné brigády si raději zaplatí.
Mrzí mě to o to víc že nepovinné brigády jsme v letošním roce z 12 hodin snížili na pouhých 6 hodin.

Pro tento rok plánujeme 5 brigád. Největší brigáda nás čeká při pořizování nových odkládacích kotců, jejich dovozu, nátěrů atd. Pro letošní rok platí 5hod. povinných + 6.hod nepovinných. Pokud odpracujete nepovinné hodiny, za každou hodinu z nich se Vám vrací 50,– Kč. Což znamená za všech 6 hod. je to 300,– Kč. Za povinné hodiny se nevrací nic. V případě že nejsou odpracovány se vybírá za 1.hod.-50,–Kč, v případě 5.hod.= 250,– Kč.T yto peníze je člen povinen zaplatit, jinak nemůže pokračovat v členství KK.
Chci všem poděkovat za pracovitost, tedy těm co si to zaslouží a ráda bych přečetla nejpracovitějšího člena KK a tím se stal s počtem 19 hodin Jaromír Skoupý.
Přeji Vám všem ať se Vám v roce 2009 vše plní dle Vašich představ a přání a hlavně hodně zdraví.

30.1.2009 v rubrice: Výroční schůze 2009 Autor: Kamil
© cvicak.net 2003-2020