Lákadlo Srandazávod 2008

Přestože má akce v názvu závod tak závodění je v tomto případě až na druhém místě. Důležitější je druhé slovo v názvu SRANDA.

Akce je urcena pro všechny naše členy. Koná se 14. prosince 2008. Začínat bude klasicky v 8.45 kdy nastoupí štěněcí část a průbežně na ni naváže dospělá skupinka v 10. Takže klasický cvičák jak jste zvyklí. Není potřeba se předem přihlašovat. Bude se soutežit \„v mírně netradiční poslušnosti\“. Schválně neprozradím nachystané disciplíny, abyste netrénovali dopředu :-D . Jediný cvik který prozradím je volná disciplína. Tady se nebude hodnotit provedení, ale umělecký dojem. Takže je to jenom na vaší fantazii, klidně to může být pac, panáčkuj.. Prostě cokoli, co umíte nejlíp jenom vy.

Startovné je dobrovolné. Když se rozhodnete pro víno, tak prosíme červené (není třeba utrácet za pravé beaulejaus bude se svařovat..). Jinak protože je doba Vánoc, tak nějakému tomu cukroví se taky bránit nebudeme ;-)

Tak to je asi vše, kdyby měl někdo nějaký dotaz, připomínku, návrh tak to cpěte klidně sem do komentářů.

20.11.2008 v rubrice: Srandazávod 2008 Autor: Kamil
Od: Niki, (stránka) z: 20.11.2008 23:52:31

No mne se to libi – volna disciplina me taky uz napadla…snad bude i ta vtipna nalada..a snad bude uz zdravi prat..aby se mohlo hodovat! :-D

Nový komentář

Pole Jméno a Zpráva jsou povinná

smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie smilie

Poznámka: nezadávejte HTML tagy budou ignorovány. V případě, že chcete zadat odkaz zadejte na začátku http:// vznikne aktivní odkaz.

© cvicak.net 2003-2020